Favrskov

Michael Arbon
Sverigesvej 23
8370 Hadsten
Tlf. 86 98 33 84 / 40 42 44 84
E-mail: michael.arbon@gmail.com
Besøg Favrskov lokalforenings hjemmeside

Hedensted

Steen Jørgensen
Melhedevej 19
7160 Tørring
Tlf. 75 80 25 57 / 22 25 73 09
E-mail: hedensted@diabetes.dk
Besøg Hedensted lokalforenings hjemmeside

Herning

Conny Madsen
Vestermosevej 30
7400 Herning
Tlf. 97 13 61 96 / 20 64 60 19
E-mail: herning@diabetes.dk
Besøg Herning Lokalforenings hjemmeside

Holstebro

Jørgen Birkmose Jensen
Chr. Lindes Vej 13
7500 Holstebro
Tlf. 97 42 99 57 / 30 64 62 57
E-mail: holstebro@diabetes.dk
Besøg Holstebro Lokalforenings hjemmeside

Horsens

Jens Chr. Jensen
Fjordparken 67
8700 Horsens
Tlf. 75 63 00 10 / 28 40 42 37
E-mail: horsens@diabetes.dk 
Besøg Horsens Lokalforenings hjemmeside

Ikast-Brande

Inger Kristensen
Strøget 33, 3. sal, B
7430 Ikast 
Tlf. 21 77 30 43
E-mail: ingerkristensen@mail.dk
Besøg Ikast-Brande Lokalforenings hjemmeside

Lemvig

Finn Vendelbo Andersen 
Frejasvej 8 
7620 Lemvig 
Tlf. 40 26 25 47 
E-mail: fva@altiboxmail.dk

Norddjurs

Margit Schumacher
Bredgade 15
8500 Grenaa
Tlf. 86 33 25 37 / 22 58 00 88
E-mail: norddjurs@diabetes.dk
Besøg Norddjurs lokalforenings hjemmeside

Odder

Jan Madsen 
Favrgaardsvej 196
8300 Odder 
Tlf. 75 61 88 08 / 61 76 22 76 
E-mail: odder@diabetes.dk 
Besøg Odder lokalforenings hjemmeside

Randers

Lis Pagh Hansen
Gudenåvænget 2
8940 Randers SV
Tlf. 86 41 50 70 / 30 31 64 05
E-mail: randers@diabetes.dk
Besøg Randers lokalforenings hjemmeside

Ringkøbing-Skjern

Anne-Grethe Nymark Gadgaard
Åkæret 21
6971 Spjald
Tlf. 52 38 78 02
E-mail: bastian1996@yahoo.dk
Besøg Ringkøbing-Skjern lokalforenings hjemmeside

Samsø

Jenny Hvas Ahlgreen
Smedegade 2
8305 Samsø
Tlf. 86 59 05 91 / 30 81 85 79
E-mail: jmhm@dadlnet.dk

Silkeborg

Paul Rathje
Rudbølvej 20
8600 Silkeborg
Tlf. 86 85 31 40 / 22 74 18 67   
E-mail: paul@rathje.dk
Besøg Silkeborg lokalforenings hjemmeside

Skanderborg

Pt. ingen lokalforening

Skive

Jørgen Andersen
Nymøllevej 51
7860 Spøttrup
Tlf.: 97 51 41 16
E-mail: skive@diabetes.dk 
Besøg Skive lokalforenings hjemmeside

Struer

Ole Levinsohn
Kirkegade 20, 1. sal, tv.
7600 Struer
Tlf. 31 90 18 79
E-mail: struerol@gmail.com
Besøg Struer lokalforenings hjemmeside

Syddjurs

Pt. ingen lokalforening

Viborg

Marius Kristensen
Havrevej 2
8840 Rødkærsbro
Tlf. 86 65 87 09 / 23 30 87 09
E-mail: viborg@diabetes.dk 
Besøg Viborg lokalforenings hjemmeside

Aarhus

Tommy Thorsen Sørensen
Glænøvænget 35
8381 Tilst
Tlf. 86 24 44 23 / 61 27 44 23
E-mail: aarhus@diabetes.dk
Besøg Aarhus lokalforenings hjemmeside