Brønderslev

Tove Brix
Enebærvej 8
9330 Dronninglund
Tlf. 40 53 09 18
E-mail: brixtot@hotmail.dk

Frederikshavn

Steen Jørgensen
Søborgvej 3
9900 Frederikshavn
Tlf. 23 47 55 89 
E-mail: a_steen@webspeed.dk
Besøg Frederikshavn lokalforenings hjemmeside

Hjørring

Ole Andreasen
Fredensvej 19
9760 Vrå
Tlf. 21 66 51 55
E-mail: ole.and@mail.dk
Besøg Hjørring lokalforenings hjemmeside

Jammerbugt

Knud B. Edelskov
Ths. Jensensvej 8
9493 Saltum
Tlf. 98 88 18 18 / 40 40 41 44
E-mail: k.b.edelskov@mail.dk

Læsø

Kent Kristiansen
Østerby Havnegade 6
9940 Læsø
Tlf. 98 49 83 98 / 23 29 98 57
E-mail: laesoe@diabetes.dk 
Besøg Læsø lokalforenings hjemmeside

Mariagerfjord

Borghild Christensen
Enghavevej 26
9500 Hobro
Tlf. 98 52 39 60 / 21 48 13 94
E-mail: mariagerfjord@diabetes.dk

Morsø

Bent Kr. Bull
Lupinvej 25
7900 Nykøbing Mors
Tlf. 97 71 00 14 / 21 55 10 75
E-mail: morsoe@diabetes.dk

Rebild

Henning Michael Thygesen
Højdedraget 160
9530 Støvring
Tlf. 58 10 73 15 / 41 94 63 86
E-mail: thygesenhm@gmail.com
Besøg Rebild lokalforenings hjemmeside

Thisted

Edith Gregersen
Østerild Byvej 6
7700 Thisted
Tlf. 21 43 85 41
E-mail: thisted@diabetes.dk
Besøg Thisted Lokalforenings hjemmeside

Vesthimmerland

Bendt Bro Kristensen
Torsvej 3
9640 Farsø
Tlf. 20 71 73 39
E-mail: bendt.bro@123dk.dk
Besøg Vesthimmerland lokalforenings hjemmeside

Aalborg

Dorte Hinzmann
Olymposvej 7
9270 Klarup
Tlf. 22 41 86 78
E-mail: aalborg@diabetes.dk 
Besøg Aalborg lokalforenings hjemmeside