Assens

Torkild Pedersen
Strandgade 5A
5610 Assens
Tlf. 30 24 67 96
E-mail: tp@torkildpedersen.dk
Besøg Assens lokalforenings hjemmeside

Billund

Mikaela Bang
Tingparken 15, 2. tv.
7200 Grindsted 
Tlf. 40 96 39 34
E-mail: mikaelabang@outlook.dk
Besøg Billund lokalforenings hjemmeside

Esbjerg

Egon Duhn
Jasminparken 56
6760 Ribe
E-mail: esbjerg@diabetes.dk
Besøg Esbjerg lokalforenings hjemmeside

Fanø

Henning Jeppesen
Lodsvej 45
6720 Fanø
Tlf. 24 66 27 38
E-mail: fanoe@diabetes.dk
Besøg Fanø lokalforenings hjemmeside

Fredericia

Sven Tram Møller
Umanaksvej 22
7000 Fredericia 
Tlf. 40 27 85 20
E-mail: sventramm@gmail.com

Faaborg-Midtfyn

Grethe Holm
Hågerupvej 5
5600 Faaborg
Tlf. 62 65 25 40 / 27 40 27 23
E-mail: grethe@glholm.dk

Haderslev

Solveig Gajda
Tjørnevænget 11
6541 Bevtoft
Tlf. 74 51 45 62 / 26 79 45 62
E-mail: haderslev@diabetes.dk 
Besøg Haderslev lokalforenings hjemmeside

Kerteminde

Leo Mortensen
Glentevænget 15
5550 Langeskov
Tlf. 65 38 14 73
E-mail: kerteminde@diabetes.dk

Kolding

John Arne Sørensen
Strandvænget 27
6000 Kolding
Tlf. 30 28 46 25
E-mail: kolding@diabetes.dk 
Besøg Kolding lokalforenings hjemmeside

Langeland

Uwe Ziemann
Spodsbjergvej 132
5900 Rudkøbing
Tlf. 21 48 43 96
E-mail: ziemann@dlgmail.dk 
Besøg Langeland lokalforenings hjemmeside

Middelfart

Henrik Elbæk
Karlebjerg 3
5592 Ejby
Tlf. 64 46 24 55 / 21 55 94 33
E-mail: middelfart@diabetes.dk
Besøg Middelfart lokalforenings hjemmeside

Nordfyns

Birgitte Langebæk
Vædevej 17
5462 Morud
Tlf. 64 83 12 93 / 24 98 98 16
E-mail: nordfyns@diabetes.dk
Besøg Nordfyns Lokalforenings hjemmeside

Nyborg

John Nielsen
Frørupvej 23
5871 Frørup
Tlf. 65 37 13 62
Mail: jn@qwerty.dk
Besøg Nyborg lokalforenings hjemmeside

Odense

Betty Krorby
Elvej 5
5260 Odense S
Tlf. 63 17 60 77
E-mail: odense@diabetes.dk
Besøg Odense lokalforenings hjemmeside

Svendborg

Karen Bech
Stenbukken 66A
5700 Svendborg
Tlf. 66 15 23 72 / 22 37 92 41
E-mail: svendborg@diabetes.dk
Besøg Svendborg lokalforenings hjemmeside
Besøg Svendborg lokalforenings Facebookside

Sønderborg

Claus Rasmussen
Rojumvej 64
6400 Sønderborg
Tlf. 74 42 30 44 / 51 25 52 66
E-mail: soenderborg@diabetes.dk
Besøg Sønderborg lokalforenings hjemmeside

Tønder

Edith Tröster
Carstensgade 60
6270 Tønder
Tlf. 74 72 49 85 / 40 36 12 24
E-mail: toender@diabetes.dk
Besøg Tønder lokalforenings hjemmeside

Varde

Ivar Højgaard
Snorupvej 8
6800 Varde
Tlf. 20 28 89 70
E-mail: ivhoejgaard@bbsyd.dk

Vejen

Arne Caspersen
Gl. Tingvej 3 
6630 Rødding
Tlf. 62 62 22 68 / 51 36 24 50
E-mail: arnecaspersen@gmail.com                    

Vejle

Jørgen Frederiksmose
Poppelvang 18
7080 Børkop
Tlf. 30 69 58 23
E-mail: vejle@diabetes.dk 
Besøg Vejle lokalforenings hjemmeside

Ærø

Gorm Bent Østergaard
Thorupvej 4
5970 Ærøskøbing
Tlf 61 36 56 03
Email: gorm.t@live.dk
Besøg Ærø lokalforenings hjemmeside

Aabenraa

Anette Kaufmann Tranberg
Lindedal 13
6200 Aabenraa
Tlf. 73 62 01 60 / 24 64 29 07
E-mail: aabenraa@diabetes.dk